Warsztaty letnie i zimowe

Jak spędzić ferie zimowe czy wakacje?

Jeśli mieszkacie w okolicy Katowic i w trakcie wakacji nie planujecie wyjazdu na zimowisko, czy rodzinnego wypadu poza miejsce zamieszkania, to zapraszamy Was na całodniowe zajęcia w naszym Kreatywnym Centrum Zabaw 1000 Klocków. Bez względu na porę roku półkolonie „w Klockach”, bo tak mówią o nas mali fani LEGO, oznaczają różne atrakcje każdego dnia. U nas dzieci się nie nudzą!

Czas na zabawę klockami LEGO? Tak!

„LEGO” to skrót utworzony od duńskiego zwrotu „Leg godt”, czyli „baw się dobrze”, i tą zasadą się kierujemy! Zabawa klockami LEGO rozwija kreatywność, rozbudza wyobraźnię przestrzenną, poprawia zdolności manualne i spostrzegawczość. We wszystkich aktywnościach pomoże nasz zespół, który został certyfikowany w Akademii LEGO Education.

Kto powiedział, że zajmujemy się tylko klockami?

W trakcie zajęć półkolonijnych zabawie klockami zawsze towarzyszą także inne atrakcje. Poznaj niektóre z nich.

Zajęcia sportowe

Nasi podopieczni mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych grać w tenisa ziemnego, siatkówkę, piłkę nożną prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego trenerów. Sport można uprawiać w każdym wieku. Dzieci poprawiają koordynację ruchową, wzmacniają kondycję i rozwijają umiejętności rywalizacji. 

Warsztaty LaboKids

Warsztaty Labokids to kreatywne zajęcia chemiczne w połączeniu z dobrą zabawą. Poprzez ciekawe eksperymenty łączymy naukę z zabawą. Dzieci pod okiem animatora poznają tajniki substancji, które każdy posiada we własnej kuchni. 🙂 Naszym celem jest praca i poszerzanie wiedzy ogólnej z takich dziedzin jak fizyka i chemia, przy równoczesnym wspieraniu ciekawości do odkrywania świata substancji chemicznych i zjawisk fizycznych. Warsztaty Labokids to przede wszystkim doskonała zabawa zarówno dla dzieci jak i prowadzących. 😉

Warsztaty kulinarne

Wśród naszych fanów LEGO są również mali kucharze – odkryci i nieodkryci – dla których przygotowaliśmy coś specjalnego: warsztaty cukiernicze. Wędrówka po smakach to podróż w ciekawe zakątki Włoch, Hiszpanii oraz wielu pięknych krajów. Prowadzący warsztaty Master Chef to pasjonat, który zaraża chęcią do gotowania, zdobienia, przygotowywania różnych potraw… bo przecież jedzenie zaczynami oczami. 🙂